Teated Kosmosest
Sisukord


Maa planeet ohus

Planeedina on maakera kogenud erinevaid arenguetappe aegade kuludes.

On olnud jääaegu, kuivi aegu, sajuseid ja uduseid. Kõik need olukorrad on kuulunud planeedi arengu kavasse. Planeet on elav, kui nii võiks öelda, olevus või olend, igatahes elav, ta kasvab, arenedes samal ajal, nii nagu mistahes elus organism areneb.

Nüüd oleme sellises olukorras, kus planeet sünnib jälle uude olukorda, arengurajale, uude ajastusse. Need ajastud on inimese ja ühiskonna ajaloos järgnenud üks teisele.

Maal on aegade kuludes arenenud teatud vaheaegade järel kõrgeid kultuure, kus on ka tehnika tase ja kunst kõrged, kõik need on ajastute vahetudes kadunud samal viisil, kui on mandrid kadunud ja tekkinud.

Maa planeedina areneb, kasvab ja muudab ennast kogu aeg.

Nüüd olete jälle suure muudatuse künnisel ja inimesed kogevad seda erinevalt.

Kui uurida momendi vaimset olukorda planeedil, siis on see tõesti halb.

On olnud mitmeid ökokatastroofe üksteise järel lühikese aja jooksul ja prügimäed kasvavad. Inimesed kasutavad planeedi loodusvarusid röövellikult ja kasutavad neid omakasust lähtuvalt. Maa ümbruse õhkkond on halvas olukorras: see on saastunud, õhuvoolud ei saa kulgeda normaalset rada mööda, nii on põuased ajad pikenenud ja üldiseks muutunud, kõrbealad planeedi pinnal on kasvanud ja laienenud.

Inimesed on märganud seda ja mõned on tõesti mures, jälgides kuidas areng kulgeb.

Kõigest hoolimata pole midagi konkreetset tehtud ja iga mõtlev inimene saab aru, et muutused peavad tulema.Tagasi algusesse