Lendav ketas

Ufonähtused HiiumaalSisukord

1×1px

1×1px
Lehekülje koostas &
teostas Ivo Tarmisto
insigiil

Suure helekollase kera vaatlus
Paopel


15. märtsil 2002.a. umbes kella 05.00 paiku varahommikul tõusin voodist ja jäin selle serva peale istuma. Minu selja taga on aken suunaga kagu suunas aga eespool riietekapp.

Sellel kella ajal oli õues veel täiesti pime ja toas ei olnud ma veel jõudnud valgust sisse lülitada. Äkki läks tuba täiesti valgeks ja minu silmade ees olevale pruunakat värvi riietekapile ilmusid kaseokste varjud mis liikusid, jättes minule mulje, et väljas on ehk kuupaisteline öö ja tuul liigutab kase oksi.

Seda mõeldes ma keerasin oma näo akna poole ja nägin helekollast kera, mis oli ehk natukene väiksem kui täiskuu, kiiresti liikumas akna ülemise osa vaateväljas vasakult poolt paremale Kopa metsa suunas. Kera liikus akna ülemise horisontaalpiida suhtes paralleelselt. Kui kera oli akna vaateväljast läbi läinud kadus ka koheselt valgus. Käisin ära WC-s ja tagasi tulles vaatasin kella ja see näitas täpselt kell 05.00. Seega kera vaatlus toimus ehk mõni minut enne kelle 05.00.

Ennem oma elu ajal ma midagi sellist näinud ei ole isegi mitte virmalisi. Vaatluse ajal mingisugust heli kuulda ei olnud.

How to Use "Google Translate"


The First Way:
  • Choose from the "Google Translate" gadget the language you want to translate into and select it and the whole web page text is translated into your choosen language.
The Second Way:
  1. Select the text you want to translate on the web page.
  2. Choose "Copy" for the selected text.
  3. Click on the "Google Translate" gadget text area.
  4. Now opens the "Google Translate" web page and paste the selected text into the form box.
  5. Choose from the right form the language you want to tramslate into and click on "Translate".
Tagasi algusesse