KONTAKTIISIKUD

Mõisted:

Kontaktiisik ( contactee - ingl.kl.), kasutatakse ka kontaktler - inimene, kellel on olnud kontakt või kes on jätkuvalt kontaktis humanoididega, inimkonnale võõraste olenditega. Üldlevinud arvamuse kohaselt pärinevad need olendid väljastpoolt Maad. Nende peamine tunnus on see, et nad ei ole inimolendid, s.t. ei kuulu inimsoo hulka.

Mõnedest lugudest ilmneb, et tegu olevat mitteinimolenditest Maa-asukatega.

Võõraste olenditega võidakse kohtuda näost näkku, kuid nendega suheldakse ka telepaatiliselt, automaatkirjutamise kaudu jne.

George  Adamski

Adamski koos veenuslasega

G.Adamski koos veenuslasega

sünd: 17. aprill 1891.a., Poolas

surnud: 23. aprillil 1965.a. Washington D.C.

Üks esimesi ja ehk kõige kuulsam kontaktiisik. Ta oli kahe aastane, kui ta vanemad kolisid Dunkirk'esse, New York, kus ta kasvas suureks. 1913.a. võeti ajateenistusse.

40. aastaselt läks ta elama Laguna Beachi Californias. Selleks ajaks oli temast saanud

orientaalse müstilise filosoofia esindaja ja ta ühines sealse Tiibeti Kuningliku Orduga.

1940.a. suundus koos oma jüngritega Valley Centerisse, kus nad rajasid väikese farmi. 1944.a. suundus ta elama Mount Palomari mäe lõunanõlvale. Selle mäe jalamile, mille tipus paikneb maailma ühe suurema teleskoobiga observatoorium. Ta hakkas endale elatist teenima hamburgerite äriga.

1940.a. lõpus Adamski kirjutas ühe novelli, mille nimeks on:

1953.a. oli kaasautoriks raamatule

Raamatul oli suur menu ja selles on jutt G.Adamski esimesest kontaktist ruumiinimestega (humanoididega). Adamski räägib, et 20. novembril 1952.a. läks ta koos antropoloog George Hunt Williamsoni, tema naise Betty Williamsoni ning antropoloogide Mr. ja Mrs. Al Bailey, Lucy McGinnise ja Alice K.Wellsiga California kõrbemaale.

Emalaev koos skautlaevadega

( "Scout"- laevad emalaevast väljumas lennul üle Palomar Gardeni Californias 5.3.1951.a. G.Adamski foto )

Veenuslane

Peale kauguses nähtud sigarikujulise UFO jäid teised auto juurde ja Adamski läks üksi kohtumisele.

Seal ta kohtus tulnukaga Veenuselt, kellega tal oli telepaatiline kontakt ja "vestlus" viipekeeles.

Veenuslane rääkis talle, et nad on tulnud selleks Maale, et kaasaaidata aatomipommide katsetuste lõpetamisele, sest sealt vallanduv radiatsioon on kahjulik ka teistele meie päikesesüsteemi planeetidele.

Peale ruumilaeva lahkumist Adamski rääkis teistele, et veenuslane oli jätnud liivale oma sügavad jalajäljed, milledes on näha võõrapärased hieroglüüfid.jälgedes olevad hieroglüüfid Grupis olnud antropoloog G.H.Williamson tegi jalajälgedest jäljendi.

Adamski teine raamat on:

1953.a. Adamski siirdus reisile mööda maailma. Teda võttis vastu Hollandi Kuninganna Juliana oma palees ning Vatikanis Paavst Johannes, kes austas teda medaliga.

 Adamski kolmanda raamatu nimi on :

George Adamski Foundation

About George Adamski

Truman  Bethurum

1952.a. toimus tal kontakt Nevada kõrbes humanoidiga. Laeva kapten oli imeilus naine nimega AURA RHANES. Tulnukad olid riietatud vormirõivastega sarnastesse kostüümidesse, neil oli oliivikarva nahk ning pikkus umbes viis jalga ( 150 cm). Nende lendava taldriku mõõtmed olid umbes 300 jalga ( 90m ) lai ja 18 jalga  ( 5,4m ) kõrge.

Nad ütlesid, et tulid planeedilt nimega Clarion, mis on Maalt pidevalt varjatud meie Kuuga.

Enne oma surma avaldas Bethurum raamatu, kus kirjeldab oma kontakti clarioniitidega.

Raamatu nimi on:

Daniel  William  Fry

sünd: 19. juuli 1908.a., Verdun, Minnesota, USA

Daniel Fry1954.a. ilmus temalt raamat, kus ta räägib, et ta käis 1950.a. New-Mexico kõrbes White Sandsi sõjaväebaasi territooriumil maandunud  kaugjuhitava lendava kettaga New Yorgi kohal. Lend sinna ja tagasi koos kõrgusest linnapildi imetlemisega kestis 30 minutit. Hääl ruumilaevas teatas, et kaugjuhitavat ketast juhitakse emalaevast, mis asub 900 miili kõrgusel Maa kohal kosmoses. Hääl nimetas ennast Alaniks ja Fry'l oli temaga vestlus. Peale seda oli tal veel palju kontakte sellesama ruumiinimesega ja talle anti tähtsat informatsiooni nii teaduse vallast kui ka muudest valdkondadest.

Daniel Fry usub, et UFOd on Universumis asuvate superintelligentsete Fry pildistatud ufo

olendite liikumisvahendid.

Ta on kirjutanud järgmised raamatud:

Uri  Geller

sünd: 20. detsember 1946, Tel Aviv, Israel Uri Geller

Kontaktiisik ja paranormaalsete nähete demonstreerija

On näinud mitmete UFOde lendu, millest ühte on õnnestunud pildistada.

Alates 1949.a. on ta olnud Kosmilise Intelligentsi sõnumite vahendaja inimestele Maal. Usub, et Universumi erinevates dimensioonides elavad olendid külastavad Maad.

Tema fenomeni uurinud füüsik Andrija Puharich on kirjutanud Urist raamatu:

Uri Geller painutab võtmeidGeller on ka paljudes maades esinenud TV saadetes ja demonstreerinud seal oma parapsühholoogilisi võimeid nagu psühhokinees ja telepaatia. Psühhokinees on inimese suutlikkus kasutada mõttejõudu oma füüsilise ümbruse muutmiseks või mõjutamiseks. Telepaatia on teadupäraselt inimese võime lähetada oma mõtteid teisele inimesele ja neid vastu võtta kasutamata mingisuguseid vahendeid selleks.

1973.a. debüteeris Uri Geller BBC telesaates ja Inglismaal algas suur lusikapainutamise poleemika. Erutatud publik kinnitas, et Uri ei painuta metallist esemeid tõepoolest mitte ainult telestuudios, vaid põhjustab nende kõverdumist ka suurte vahemaade tagant. Üle kogu Inglismaa saabus teateid inimestelt, kelle aastaid tagasi seismajäänud kellad olid uuesti käima hakanud, terariistad kõverdunud ja võtmed lukkudes väändunud.

1982.a. suvel esines Geller New Yorgi Maailma Kaubanduse Keskuse observatooriumi katusel. Seal pidi ta välja saatma psüühilist energiat ning kõigil soovitati kasutada seda oma rikkis kellade, telerite, raadiote ja muude kodumasinate käimapanemiseks.

Geller soovitas: "Vestle ülesöelnud aparaadiga vähemalt 10 minutit ja paita seda. Korda pidevalt: "Hakka tööle, saa korda, käivitu!" Ära häbene, vaid hüüa seda valjusti. Usu siiralt, et asi läheb korda, ja tulemused hämmastavad sind!".

Paljudel juhtudel hämmastasidki. Sajad Ühendriikide kodanikud saatsid kirju, kus teatati, et nende rikkis aparaadid ja kellad olid uuesti käima hakanud.

Tema võimeid on uuritud mitmetes USA ülikoolide ja teaduslike asutuste spetsiaalsetes laboratooriumides ning need on tunnistatud ehtsateks ja paranormaalseteks. Näiteks võib tuua uuringud Stanford Research Institute in California.

Gelleri enda poolt on kirjutatud raamat:

Kodulehekülg

Elizabeth  Klarer

sünd: 1. juuli 1910.a., Natal, Lõuna-Aafrika Elizabeth Klarer

E.Klarer on öelnud, et kuigi ta on kasvanud üles planeedil Maa, tunneb ta end siin siiski võõrana.

Ta on viibinud ajavahemikul 1954 kuni 1963 mitmel korral lendavas kettas.

Klarer kinnitab, et ta on käinud ka nende humanoidide koduplaneedil, mis asub Proxima Centauri päikesesüsteemis.

Oma neljakuulise viibimise ajal seal ta olevat andnud elu oma pojale, kelle isaks oli humanoid.

1924.a. Klarer õppis Londoni Kuninglikus Kunstide Ühingus. Ajavahemikul 1925 kuni 1927 õppis ta kunsti ja muusikat Florences, Itaalia.

1928.a. kuni 1932.a. käis ta Cambridge Ülikoolis ja sai meteoroloogi diplomi.

1937. a.kuni 1939.a. oli ta ametis ilmastiku uurimise ja meteoroloogiliste fenomenide tõlgendamise alal oma kodumaal.

1940 kuni 1945 teenis Lõuna-Aafrika õhujõududes oma erialal.

1946.a. määrati teda uurima atmosfääri liikumapanevate süsteemide olemust ning Lõuna-Aafrika Õhujõududele saabuvate UFOvaatluste sisu.

Klarer on Lõuna-Aafrika Interstellaarse Uurimisgrupi esimees ning ICUFONI Lõuna-Aafrika esindaja.

Ta oli 1975.a. Wiesbadenis, Saksamaa, toimunud XI Rahvusvahelise UFOkongressi külalisesineja.

E.Klarer on kirjutanud raamatu