Lendav ketas

Ufonähtused HiiumaalSisukord

1×1px
Ivo Tarmisto
Kodulehekülg
Tundmatu ilmingud
Eestis
Ufonähtused Hiiumaal
Ufoseadeldised Eestis
Kaks ufokiirt
Kõlkuva rõngaga Ufo
Sabaga tumepunane kera
Ufo madalal mere kohal
Viited & Video
E-post

1×1px

Lehekülje koostas &
teostas Ivo Tarmisto
insigiilPlinkivate tuledega Ufo madalal mere kohal1990.a. 14. oktoobril kella 19.30 paiku läks hiidlasest noormees kuuvalgel võrke merre panema. Ilm oli selge ja tuuletu, õhu temperatuur +4oC ümber. Vees olles märkas ta enda ees 50 - 100 m kaugusel umbes 7 - 10 m läbimõõduga ufot.
Ufo asetses liikumatult umbes 4 m kõrgusel vee kohal.
Noormehe tähelepanu köitis tundmatu objekt, mille äärtes plinkisid tuled. Vaatluse alguses asetses objekt noormehest põhja suunas. Vaatleja hiljem joonistatud pilt objektist ja sündmuskohast.
Vaatleja joonistatud pilt toimunust Objekti piirjooned olid selged ja see oli tahke keha. Vaatluse ajal heli kuulda ei olnud. Objekt tekitas noormehes paanilise hirmu ja ta läks tagasi kaldale. Kaldal olles vaatles ta objekti edasi. Objekt seisis ikka paigal ja tuled äärtes plinkisid. Siis hakkas objekt NW suunas silmapiirile liikuma. Objekti liikumine oli sedavõrd kiire, et see tundus ületavat reaktiivlennuki kiirust vähemalt 40 korda. Vaatleja hinnangul oli vaatluse kestuseks 3 minutit.
Seekord jäigi võrkude merre panemine ära.

Siinjuures mehe hiljem kirjutatud kokkuvõte vaatlusest:

"Läksin pimedas aga kuuvalges võrke merre panema. Olles paarkümmend meetrit vette astunud silmasin enda ees objekti, mis seisis vee kohal ja mingid valgusallikad tema servades plinkisid.
Tekkis paaniline hirm ja keerasin otsa ümber ja läksin tagasi kaldale. Kaldale astudes keerasin ümber, et vaadata objkti, mis oli ikka veel samas poosis ja 10 sekundi jooksul liikus haudvaikuses silmapiirini. Läksin ära koju."

How to Use "Google Translate"


The First Way:
  • Choose from the "Google Translate" gadget the language you want to translate into and select it and the whole web page text is translated into your choosen language.
The Second Way:
  1. Select the text you want to translate on the web page.
  2. Choose "Copy" for the selected text.
  3. Click on the "Google Translate" gadget text area.
  4. Now opens the "Google Translate" web page and paste the selected text into the form box.
  5. Choose from the right form the language you want to tramslate into and click on "Translate".
Tagasi algusesse